ABD'li gazeteci İstanbul'da aracının içinde ölü bulundu

banner37

Rusya doğumlu ABD'li gazeteci Andre Vltchek, Karaköy'de aracının içinde ölü bulundu. Belgeselci ve araştırmacı gazeteci Vltchek'in ölümü polis kayıtlarına "şüpheli ölüm" olarak geçti.

ABD'li gazeteci İstanbul'da aracının içinde ölü bulundu
banner99

ABD'li gazeteci Andre Vltchek, İstanbul Karakaköy’de aracının içinde ölü bulundu. Vltchek'in ölümünü polis kayıtlarına 'şüpheli ölüm' olarak geçti.

Olay Beyoğlu-Karaköy Kemankeş sokak üzerinde bulunan bir otelin önünde meydana geldi.

banner134
Edinilen bilgiye göre 57 yaşındaki gazeteci Andre Vltchek, eşi Rossie İndira Vltchek ve iki şoförle birlikte 9 gün kaldığı Samsun'dan kiraladığı VIP araçla İstanbul'a yola çıktı. 

Kalacakları otelin önüne saat 05.30 sıralarında geldiklerinde eşi, Vltchek'i uyandırmak istedi. Vltchek'i hareket etmediğini gören eşi ve şoförler sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Vltchek'in öldüğünü belirledi. Polis ekipleri sokağa güvenlik şeridi çekerken, olay yeri inceleme ekipleri ise araçta inceleme yaptı.

Belgeselci ve araştırmacı gazeteci Vltchek'in ölümünün polis kayıtlarına 'şüpheli ölüm' olarak geçtiği öğrenilirken, cenaze Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75