banner6

Anneannesi ile teyzesini diri diri yakarak öldüren şahıs tutuklandı

banner37

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde tartıştığı anneannesi Hülya Çetinkaya ile teyzesi Filiz Kaplan'ı üzerlerine benzin döküp yakarak öldüren Okan Altay, "canavarca hisle adam öldürmek" suçundan tutuklandı. Altay'ın ifadesinde, "Teyzemden alacağım vardı. Anneannem ve teyzem ile tartışmaya başladık. Daha sonra üzerlerine benzini döküp, ateşe verdim." dediği belirtildi.

Anneannesi ile teyzesini diri diri yakarak öldüren şahıs tutuklandı
banner99

Güvenlik Mahallesi 259 Sokak'ta, 7 katlı bir apartmanın 6'ncı katında meydana gelen olayda Okan Altay (28), içinde benzin dolu 5 litrelik bidon ile anneannesi Hülya Çetinkaya (63) ile birlikte yaşadığı daireye gitti. Burada taraflar arasında tartışma çıktı. Üst katta oturan Altay'ın teyzesi Filiz Kaplan (46), tartışmayı duyup telefonundaki KADES uygulaması üzerinden yardım istedi. Kaplan, daha sonra alt kata indi. Bu kez Okan Altay ile Filiz Kaplan arasında para anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı.

TEYZESİYLE ANNEANNESİNİ BENZİNLE YAKTI
Okan Altay, bir süre sonra bidondaki benzini anneannesi ile teyzesinin üzerine döküp ateşe vererek kapıyı kapatıp daireden çıktı. İhbarla adrese itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, 1 saatlik çalışmayla yangını söndürdü. Evde yapılan incelemede Çetinkaya ile Kaplan'ın cansız bedenleri bulundu. Dumandan etkilenen Okan Altay ise hastaneye götürüldü."TEYZEMDEN ALACAĞIM VARDI"Polis, hastanedeki tedavisinin ardından Okan Altay'ı gözaltına aldı. Altay'ın polisteki ifadesinde, Teyzemden alacağım vardı. Anneannem ve teyzem ile tartışmaya başladık. Daha sonra üzerlerine benzini döküp, ateşe verdim. Daha sonra kapıyı çekip, çıktım dediği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104