banner6

Beyin kanaması geçiren Galatasaray taraftarı komadan "hasta Fenerli" olarak uyandı!

banner37

Beyin kanaması geçirip 33 gün komada kalan Engin Akkaya uyandı ancak gülme ve ağlama yetisini kaybetti. Komadan önce koyu bir Galatasaray taraftarı olan Akkaya, komadan sonra Fenerbahçeli oldu! İlginç olay sosyal medyada gündem oldu.

Beyin kanaması geçiren Galatasaray taraftarı komadan "hasta Fenerli" olarak uyandı!
banner151 banner143

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; İstanbul'da yaşayan 45 yaşındaki Engin Akkaya, 15 yıl önce beyin kanaması geçirdi. Sabah başını yastıktan kaldırdıktan kısa bir süre sonra ense ve başında bir anda başlayan dayanılmaz ağrılar nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı, tam 33 gün komada kalan Akkaya ölüm kalım savaşı verdi. Uyandığında ise bambaşka biri oldu...

KOMADAYKEN TAKIM DEĞİŞTİRDİ!

Komadan önce koyu bir Galatasaray taraftarı olan Akkaya, komadan sonra kendisini Fenerbahçeli bir taraftar olarak buldu. Yaşadığı rahatsızlık sadece sevdalısı olduğu takımını değil, gülme ve ağlama yetisini de aldı. Bu da yetmedi, her şeyi çift görmeye başladı. Sarının yanına laciverti artık daha fazla yakıştırdığını vurgulayan Akkaya, tamamıyla değişen hayatını anlattı.

CEM YILMAZ'A BİLE GÜLEMİYOR!

23 yıldır bir üniversitenin kütüphanesinde çalışan Akkaya, 14 Temmuz 2007 sabahı işe gitmek için kalktığında ensesinde ve başında ağrı hissetti. En son ambulansta olduğunu hatırlayan Akkaya, 33 günlük komadan sonra kendini hastane odasında buldu. "Durduk yere beyin kanaması geçirdim" ifadelerini kullanan Akkaya'nın yaşaması doktorlarına göre milyonda bir ihtimal...

Akkaya, gülme ve ağlama yetisini kaybettiğini ancak Cem Yılmaz'ın programına katılınca fark etti. Akkaya, "Herkes gülerken ben ciddi durunca Cem Bey durumu fark etti. Gösteri aralarında 'Engin Abi hâlâ gülmüyor musun?' diyordu. O zaman anladım. Daha sonra Acun Abi'yle de yolumuz keşişti, onun yanında da gülemedim. Bu durumu kısa sürede herkes duydu. Özellikle de gençlerin 'Engin Abi'si oluverdim. Çok daha sosyal ve renkli birine dönüşsem de yüzümden pek belli olmuyor" dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104