banner6

İntiharı sonrası arkasında bıraktığı mektup, korkunç cinayeti de ortaya çıkardı

banner37

İntiharı sonrası arkasında bıraktığı mektup, korkunç cinayeti de ortaya çıkardı
banner99

Samsun'da kendini tüfekle vurarak intihar eden 57 yaşındaki şahsın geride bıraktığı mektuptan cinayet çıktı. Şahsın mektupta gelini Sema Dalkalem'i öldürdüğünü yazdığı iddia edildi. Harekete geçen ekipler, eşiyle boşanma aşamasında olan 3 çocuk annesi kadının cansız bedenini bir serada elleri iple arkaya bağlı halde, boğazından bıçaklanmış olarak buldu. Talihsiz kadının, bir gün sonra boşanma davasının olduğu öğrenildi.

CANSIZ BEDENİ SERADA BULUNDU
Yapılan araştırma sonucu eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası devam eden 3 çocuk annesi Sema Dalkalem'ın cansız bedeni Bafracalı Mahallesi'ndeki bir serada elleri iple arkaya bağlı halde boğazından bıçaklanmış olarak bulundu. Genç kadının cesedi otopsi için Samsun Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderildi.

1 GÜN SONRA BOŞANMA DAVASI VARMIŞ
Sema Dalkelam'in eşinden bir yıldır ayrı yaşadığı, bir süre kadın sığınma evinde kalıp ayrıldığı ve boşanma davalarının devam ettiği, öldürülmeseydi yarın boşanma davasının ikinci duruşmasının görüleceği öğrenildi. Sema Dalkalem'in cansız bedeni Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsi işlemlerinin ardından toprağa verilmek üzere Ordu'ya gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104