Tatar, Erdoğan ve MHP Milletvekili Erbaş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde buluştu

banner37

Tatar, Erdoğan ve MHP Milletvekili Erbaş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde buluştu
banner90
banner8

Cumhurbaşkanı Tatar, Erdoğan ve MHP Milletvekili Erbaş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde buluştu

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı görevine seçilmesinin ardından ilk yurt dışı ziyaretini Türkiye'ye gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın seçim kampanyasına destek veren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti ile Tatar'ın iki gün süren Türkiye ziyaretlerinde yer aldı.

banner134
Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından ilk yurt dışı ziyaretini Türkiye'ye yapan Ersin Tatar onuruna Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir yemek verdi. Yemeğe, Türkiye- KKTC buluşmasında Türk heyetinde yer alan MHP Milletvekili Ahmet Erbaş da katıldı.

Yemek öncesi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Milletvekili Ahmet Erbaş ile kısa bir görüşme yaptı. TC Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş görüşmesinde KKTC’deki cumhurbaşkanlığı seçimleri de konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar önderliğinde, KKTC heyetinin Türkiye'ye yaptığı ziyaretin ardından, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilanı olan 15 Kasım günü Türkiye heyeti KKTC’ye gidecek. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bizzat katılması beklenen ziyarette, Türkiye adına MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş da yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75