banner6

Türkiye'de zincir marketler yarışa girdi

banner37

Bir marketin 1000 üründe fiyatları sabitlemesinin ardından, Birçok marka da kampanyalarını duyurdu.

Türkiye'de zincir marketler yarışa girdi
banner99

Bir marketin 1000 üründe fiyatları sabitlemesinin ardından, Birçok marka kampanyalarını duyurdu. Başka bir market , Ocak ayı boyunca 419 ürünün fiyatlarını değiştirmeyeceğini, Başka bir market ise 20 bin üründe indirim yaptığını açıkladı.

"Müşterimize her zaman doğru ve kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyor; müşterinin sorun yaşadığı olası durumlarda ürün değişimi sağlıyor, aynı ürünün tazesini ücretsiz olarak sunuyoruz. Avantajlı fiyat garantisinde ise maliyet fiyatları yükselmeden reyon fiyatlarını değiştirmiyor, tedarikçilerden gelen indirimleri müşterilerimizin lehine fiyatlara yansıtıyoruz.”

1000 üründe fiyatları sabitledi, aralarında un, makarna, yağ, bakliyat, sebze-meyve ve deterjanın da yer aldığı 1000 üründe fiyatları ocak ayı buyunca sabitledi. Pirinçten makarnaya, bakliyattan una, çay-kahveden şekere, sıvı yağdan margarine, patatesten soğana bir evin temel ihtiyaçları arasından belirlenen 1000 üründe fiyatlar ocak ayı sonuna kadar sabitlediğini duyurdu.

Başka bir market'ten yüzde 10-20 arası indirim

Başka bir market gıda ve gıda dışı ürünlerde indirime gittiklerini belirterek, “Yeni yılla birlikte gıda ve gıda dışı ürünlerde etiket fiyatlarını yüzde 10 ile 20 arasında düşürdük. Et ve süt ürünlerinde ise arza bağlı olarak ilerleyen süreçte indirim yapabiliriz. Enflasyonist etki azaldıkça başta gıda olmak üzere bütün ürünlere bu indirimleri yansıtmak istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2023, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104