banner6

Van'da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar

banner37

Van'da dün akşam etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken haber çalışmasına gitmek isteyen İhlas Haber Ajansı ekibi, kardan dolayı evde 1,5 saat mahsur kaldı.

Van'da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar
banner99

Van'da uzun bir aradan sonra etkili olan kar yağışı, kenti beyaza bürüdü. Dün öğlen saatlerinde belli aralıklarla başlayan ve akşam saatlerinde etkisini artıran kar yağışı, kara ve hava trafiğinde de aksamalara neden oldu.

Araçlar yolda mahsur kaldı

Yoğun bir şekilde etkili olan kar yağışıyla birlikte birçok araç ise yolda mahsur kaldı.

Mahsur kalan araçları haber yapmak için aracına giden İhlas Haber Ajansı ekibi, yağan kardan dolayı araçlarını bulunduğu alandan çıkaramadı.

İHA ekibi de nasibini aldı

İHA'nın aktardığına göre yaklaşık 1,5 saatlik çalışma sonucu aracını mahsur kaldığı alandan çıkardığını ifade eden İHA Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz, "Sabah saat 07.00 sularında bazı araçların yolda mahsur kaldığı ihbarını aldım. Habere gitmek için aracın yanına geldiğimde baktım ki yaklaşık 70 santim kar yağdı. Bu karda aracı dahi yerinden kaldıramadım. Mecburen yolumu açmak zorunda kaldım. Yaklaşık 1,5 saatlik çalışma sonucu aracımı mahsur kaldığı yerden kurtardım." dedi.

Van da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar #1

Van da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar #2

Van da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar #3

Van da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar #4

Van da habere gitmek isterken evde mahsur kaldılar #5

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104