banner6

Yarım kalan şampiyona başladı

banner37

Şampiyon Melekler takımımızın da katıldığı Türkiye Voleybol Şampiyonası müsabakaları deprem nedeniyle ertelenmişti. Müsabakalar bugün başladı.

Yarım kalan şampiyona başladı
banner150

banner150

banner99

ÖZEL HABER

Şampiyon Melekler takımımızın da katıldığı Türkiye Voleybol Şampiyonası müsabakaları deprem nedeniyle ertelenmişti. Müsabakalar bugün başladı.

Depremde hayatını kaybeden Gazimağusa Türk Maarif Koleji takımı ile ayni grupta olan Tokat’ı temsilen şampiyonaya katılan Fevzi Çakmak Ortaokulu sporcuları Şampiyon Melekleri unutmadı.

Bayburt ilinde düzenlenen Okul Sporları yarışmalarında Türkiye’deki depremde hayatını kaybeden Gazimağusa Maarif Koleji sporcularımız anıldı.

Oyunların açılışında saygı duruşu yapılarak, depremde hayatını kaybeden sporcular anıldı.

Tokat ilinde bulunan Fevzi Çakmak Ortaokulu voleybolcuları ‘Şampiyon Melekler’ adını alan Gazimağusa Maarif Koleji öğrencilerinin anıldığı formalarla sahaya çıktı.

Fevzi Çakmak Ortaokulu Voleybol öğretmeni Çiğdem Özdemir, 5 Şubat 2023’de büyük umutlarla gittiğimiz gruplarda 6 Şubat’ta yaşanan o büyük afetle ülke olarak çok büyük bir felaket yaşadık. Camiamızda birçok spora gönül vermiş sporcu ve yöneticimizi kaybettik. Bizim kategorimizde voleybola gönül vermiş Gazimağusa Maarif Koleji takımının sporcu ve öğretmenlerimizi kaybettik. Bugün biz felaketten dolayı ertelenen müsabakalarımıza başladık ve sahaya Gazimağusa Maarif Koleji için hazırlattığımız formalarımızla çıkarak onarlı andık. Maçımızda aldığımız galibiyeti Şampiyon Melekler takımına hitaben alıp onları anmak istedik, nur içinde uyusunlar. Gönüllerin şampiyonu onlardır, acımız çok büyük. Çocuklarımızın ailelerine, yavru vatan Kıbrısımıza, bu vesileyle canım vatanıma depremde kaybettiğimiz bütün canlarımızın yakınlarına baş sağlığı diliyoruz” dedi. Çiğdem Hoca, Tokat Fevzi Çakmak Ortaokulu olarak yarı finallerde tüm takımlara başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104